Informace k zahájení školního roku 2020/2021

Vedení školyAktuality, Nástěnka, Úřední deska

Zahájení školního roku 2020/2021 je stanoveno na úterý 1. 9. 2020 v 8.00 hod.

Pro nastupující první ročník se uskuteční slavnostní setkání ředitelství školy s rodiči a žáky v učebně U1. Ostatní třídy budou mít třídnické hodiny ve svých kmenových učebnách.

Rozdělení učeben pro tento školní rok:

• 1. AT Analýza potravin, Technologie potravin Ing. Iveta Havlíková U6-A,U7-T 2. poschodí
  • 2. AT Analýza potravin,Technologie potravin Mgr. Petra Chrastinová U8 2. poschodí
  • 3. AT Analýza potravin, Technologie potravin Ing. Vladimíra Zemanová  U 10 2. poschodí
  • 4. AT Analýza potravin, Technologie potravin Mgr. Jiřina Zbořilová Kodedová U9 2. poschodí

Všichni žáci vstupují do budovy školy hlavním vchodem. Provoz školy probíhá v současné době bez omezení, ale za zvýšených hygienických opatření. Žáci ani rodič nemusí mít v budově školy  nasazenou roušku.

Od středy 2. 9. 2020 se vyučuje podle zvláštního rozvrhu pro první týden výuky.

Těšíme se na setkání s Vámi !

Mgr.Ing. Michal Pospíšil, ředitel VOŠP a SPŠM Kroměříž