Stipendium

Image

Ať už studuješ obor Analýza potravin, nebo Technologie potravin, můžeš nově využít stipendijního programu společnosti OLMA a.s. a získat finance na svoje studium.

Jako náš student/naše studentka můžeš získávat motivační příspěvek na svoje studium, skvělou praxi a po skončení studia dvouletý pracovní kontrakt u největšího českého výrobce čerstvých mléčných výrobků. Nemusí to ale být nutně hned po střední škole - klidně nejdříve dokonči vysokou a pak získej ještě lepší pozici.

Co když chci nastoupit do programu v průběhu studia?

Jestli už u nás nějakou dobu studuješ a chceš se do programu zapojit, můžeš. Jen se ti zkrátí výše finanční podpory a stejně tak délka, po jakou dobu budeš pracovně vázán/a u OLMY po skončení studia. Záleží jen na tobě.

Kolik můžu dostat?

Celkově můžeš získat 78 000 Kč za studium

Měsíční platba Prospěchové stipendium
1. ročník studia 1000 Kč 2000 Kč/rok
2. ročník studia 1500 Kč 3000 Kč/rok
3. a 4. ročník studia 2000 Kč 4000 Kč/rok

Pravidla stipendijního programu

Co ti nabízíme

V rámci programu od Olmy dostaneš finanční příspěvek. Kromě toho můžeš ve firmě dělat praxe a po studiu rovnou nastoupíš do práce.

• základní a prospěchový příspěvek
  • školní praxe v mlékárně OLMA
  • možnost letní brigády
  • po ukončení studia nástup do firmy

Podmínky

Abys mohl/a na finanční příspěvek dosáhnout, musíš splnit některé podmínky programu.

• po ukončení střední nebo vysoké tě čekají 2 roky práce ve společnosti OLMA a.s. (nebo poměrná část, pokud jsi do programu nastoupil/a později)
  • nesmíš mít žádnou neomluvenou absenci či kázeňské prohřešky
  • průměr z odborných předmětů do 2,1

Ing. Mgr. Michal Pospíšil