Nabídka kurzů

Seznam kurzů

Naše škola je po úspěšném ověřování dílčích profesních kvalifikací 29-36-H „Mlékař“ a 29-37-H „Sýrař“ v rámci projektu UNIV3 „Podpora procesů vzdělávání“ oprávněna realizovat zkoušky ověřující dosažení odborné způsobilosti a je také oprávněna vydávat Osvědčení o získání profesní kvalifikace.

Mlékař

Image

Cílem je získání odborných kompetencí v oblasti technologie mlékárenské výroby, obsluhy strojů a zařízení pro zpracování mléka, porozumění výrobnímu procesu při zpracování mléka a znalostí ohledně měření, skladování a hygienických zásad.

zahájení kurzu: dle zájmu uchazečů

Podrobné informace ke kurzu Mlékař (kód: 29-036-H) najde ZDE.

Stáhnout přihlášku

Sýrař

Podrobné informace ke kurzu Sýrař (kód: 29-037-H) najde ZDE.

Cílem je, aby účastníci kurzu získali odborné předpoklady pro výrobu tvarohu a sýrů. Důraz je přitom kladen nejen na získání know-how, ale také na seznámení s ekologickými a bezpečnostními aspekty výroby.

zahájení kurzu: 8.1. 2024, v tuto chvíli se můžete přihlásit

Stáhnout přihlášku

Jak se přihlásit do našeho kurzu?

Mlékař

Sýrař

Další potřebné informace rád poskytne:

Image

Ing. Mgr. Michal Pospíšil