Školní časopis

Z historie školního časopisu

Školní časopis vznikl v roce 2009, kdy se vzniklá redakční rada, za vydatného přispění absolventky FSV UK Praha Mgr. Soni Pyšňakové, pustila do jeho tvorby. Časopis dostal jméno "FRESH MILK". Projekt byl původně zamýšlen jako recese, ovšem postupem času začal hrát důležitou roli v životě školy, což se stalo mimo jiné díky obětavosti Kamily Bunčové (dnes absolventky školy). Původní členové redakční rady již své studium na škole ukončili, stihli však své nadšení a zkušenosti předat dál.

"Fresh milk" v současnosti

Časopis vychází zpravidla čtvrtletně a zachycuje momenty ze studentského života, reportáže ze školních akcí, kvízy, rubriky o muzice a mnoho dalšího. Časopis se z původně zamýšlené recese stal kvalitním médiem, o čemž svědčí i solidní hodnocení v rámci konkurence (v roce 2014 získal 2. místo v kraji). Ve školním roce 2015/2016 se časopis "Fresh Milk" stal nejlepším středoškolským časopisem Zlínského kraje.