Provoz školy od 7. prosince

Vedení školyAktuality

Od pondělí 7. prosince (50. týden/ sudý týden rozvrhu)  pokračují v prezenční výuce závěrečné ročníky  (4.AT, 3.VOŠ)  v plném rozsahu dle platného rozvrhu. V souvislosti se zlepšením epidemiologické situace  a posunem ČR do stupně pohotovosti 3 začíná  rotační prezenční výuka (střídání celých tříd po týdnech). V tomto týdnu se zapojí  do prezenční výuky v plném rozsahu také třídy 1.AT a 1.VOŠ.

Současně zůstávají v platnosti opatření pohotovostního stupně 4 a 5 – je zachována praktická příprava ostatních tříd a také pokračuje distanční výuka teoretických předmětů u tříd které nejsou ve škole.

Rozvrhy rotační výuky i praktické přípravy ke stažení zde.

Shrnutí MŠMT k provozu škol od 7. prosince najdete zde.

Přehled aktuálních opatření PES pro oblast školství najdete zde.

Informace o návratu školy k prezenční výuce průběžně aktualizujeme, sledujte  tento web a buďte v kontaktu se svými spolužáky, třídními a ročníkovými učiteli.

Těšíme se na setkání s Vámi !

Mgr. Ing. Michal Pospíšil, ředitel VOŠP a SPŠM Kroměříž