Provoz školy od 25. listopadu_aktualizované informace

Vedení školyAktuality

Aktuální informace k provozu škol od 25. listopadu (30. listopadu) najdete zde.

Přehled aktuálních opatření PES pro oblast školství najdete zde.

Od středy 25. listopadu ve škole přivítáme v prezenční výuce žáky a studenty posledního ročníku SOŠ a VOŠ. Těšíme se tedy na třídy 4.AT a 3.VT., výuka bude probíhat dle platného rozvrhu.

Ostatní třídy (1.AT, 2.AT, 3.AT, 1.VT, 2.VT) pokračují ve stávající distanční výuce. Praktická výuka v tomto týdnu (23.11. -27.11.) bude z technických důvodů omezena, dokončujeme kompletní opravu topení na školním poloprovozu.

Od pondělí 30. listopadu (49. týden/ lichý týden rozvrhu) se zapojí do výuky i nižší ročníky SOŠ a VOŠ. Rozvrh praktické výuky najdete zde. Teoretická výuka u těchto ročníků  bude i nadále probíhat distančním způsobem. Závěrečné ročníky  (4.AT, 3.VOŠ) pokračují v prezenční výuce v plném rozsahu dle platného rozvrhu.

Informace o návratu školy k prezenční výuce průběžně aktualizujeme, sledujte  tento web a buďte v kontaktu se svými spolužáky, třídními a ročníkovými učiteli.

Těšíme se na setkání s Vámi !

Mgr. Ing. Michal Pospíšil, ředitel VOŠP a SPŠM Kroměříž