Rozpis studentů u maturitní zkoušky
Vyšší odborná škola potravinářská a Střední průmyslová škola mlékárenská Kroměříž
Třída: 4AT - Analýza a technologie potravin (rok nástupu 2015)
Termín: pondělí 3. 6. 2019 dopoledne
Předseda: Ing. Markéta Šulčíková
Místopředseda: Ing. Milan Zeman
Třídní: Ing. Iveta Havlíková
Místnost: U 6 - učebna 6
Slavnostní zahájení: pondělí 3. 6. 2019 8:00
Denní porada vyučujících: 12:05
Denní vyhlášení výsledků: 12:15
Slavnostní ukončení: čtvrtek 6. 6. 2019 12:15
Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
Jana Peprná |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
8:20 |
8:40 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
9:20 |
9:40 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Chemie potravin |
10:20 |
10:35 |
|
Ing. Iveta Havlíková / Ing. Vladimíra Zemanová / |
|
pr. - Biologie a mikrobiologie |
11:05 |
11:20 |
|
Ing. Zdenka Foltýnová / Ing. Radmila Matějíčková / |
Aneta Sochorová |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
8:40 |
9:00 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
9:40 |
10:00 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Chemie potravin |
10:35 |
10:50 |
|
Ing. Iveta Havlíková / Ing. Vladimíra Zemanová / |
|
pr. - Biologie a mikrobiologie |
11:20 |
11:35 |
|
Ing. Zdenka Foltýnová / Ing. Radmila Matějíčková / |
Anežka Pavlíčková |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
9:00 |
9:20 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
10:00 |
10:20 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Chemie potravin |
10:50 |
11:05 |
|
Ing. Iveta Havlíková / Ing. Vladimíra Zemanová / |
|
pr. - Biologie a mikrobiologie |
11:35 |
11:50 |
|
Ing. Zdenka Foltýnová / Ing. Radmila Matějíčková / |
Termín: pondělí 3. 6. 2019 odpoledne
Denní porada vyučujících: 16:40
Denní vyhlášení výsledků: 16:50
Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
Kateřina Černá |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
12:55 |
13:15 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
13:55 |
14:15 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Analytická chemie |
14:55 |
15:10 |
|
Ing. Vladimíra Zemanová / Ing. Iveta Havlíková / |
|
pr. - Biologie a mikrobiologie |
15:40 |
15:55 |
|
Ing. Zdenka Foltýnová / Ing. Radmila Matějíčková / |
Barbora Florová |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
13:15 |
13:35 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
14:15 |
14:35 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Analytická chemie |
15:10 |
15:25 |
|
Ing. Vladimíra Zemanová / Ing. Iveta Havlíková / |
|
pr. - Biologie a mikrobiologie |
15:55 |
16:10 |
|
Ing. Zdenka Foltýnová / Ing. Radmila Matějíčková / |
Aneta Luhanová |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
13:35 |
13:55 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
14:35 |
14:55 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Analytická chemie |
15:25 |
15:40 |
|
Ing. Vladimíra Zemanová / Ing. Iveta Havlíková / |
|
pr. - Biologie a mikrobiologie |
16:10 |
16:25 |
|
Ing. Zdenka Foltýnová / Ing. Radmila Matějíčková / |
Termín: úterý 4. 6. 2019 dopoledne
Denní porada vyučujících: 11:45
Denní vyhlášení výsledků: 11:55
Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
Jakub Řezníček |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
8:00 |
8:20 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
9:00 |
9:20 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Analytická chemie |
10:00 |
10:15 |
|
Ing. Vladimíra Zemanová / Ing. Iveta Havlíková / |
|
pr. - Biologie a mikrobiologie |
10:45 |
11:00 |
|
Ing. Zdenka Foltýnová / Ing. Radmila Matějíčková / |
Nicolas Sumík |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
8:20 |
8:40 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
9:20 |
9:40 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Analytická chemie |
10:15 |
10:30 |
|
Ing. Vladimíra Zemanová / Ing. Iveta Havlíková / |
|
pr. - Biologie a mikrobiologie |
11:00 |
11:15 |
|
Ing. Zdenka Foltýnová / Ing. Radmila Matějíčková / |
Adéla Vojáčková |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
8:40 |
9:00 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
9:40 |
10:00 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Analytická chemie |
10:30 |
10:45 |
|
Ing. Vladimíra Zemanová / Ing. Iveta Havlíková / |
|
pr. - Biologie a mikrobiologie |
11:15 |
11:30 |
|
Ing. Zdenka Foltýnová / Ing. Radmila Matějíčková / |
Termín: úterý 4. 6. 2019 odpoledne
Denní porada vyučujících: 16:25
Denní vyhlášení výsledků: 16:35
Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
Veronika Bílá |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
12:40 |
13:00 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
13:40 |
14:00 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Technologie mléka |
14:40 |
14:55 |
|
Ing. Radmila Matějíčková / Ing. Milan Zeman / |
|
pr. - Mikrobiologie mléka |
15:25 |
15:40 |
|
Ing. Radmila Matějíčková / Ing. Zdenka Foltýnová / |
Andrea Dosoudilová |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
13:00 |
13:20 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
14:00 |
14:20 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Technologie mléka |
14:55 |
15:10 |
|
Ing. Radmila Matějíčková / Ing. Milan Zeman / |
|
pr. - Mikrobiologie mléka |
15:40 |
15:55 |
|
Ing. Radmila Matějíčková / Ing. Zdenka Foltýnová / |
Andrea Kubešová |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
13:20 |
13:40 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
14:20 |
14:40 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Technologie mléka |
15:10 |
15:25 |
|
Ing. Radmila Matějíčková / Ing. Milan Zeman / |
|
pr. - Mikrobiologie mléka |
15:55 |
16:10 |
|
Ing. Radmila Matějíčková / Ing. Zdenka Foltýnová / |
Termín: středa 5. 6. 2019 dopoledne
Denní porada vyučujících: 11:35
Denní vyhlášení výsledků: 11:45
Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
Eliška Cendelínová |
|||||
|
sp. - Anglický jazyk |
8:00 |
8:20 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Český jazyk a literatura |
9:00 |
9:20 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Analytická chemie |
9:55 |
10:10 |
|
Ing. Vladimíra Zemanová / Ing. Iveta Havlíková / |
|
pr. - Biologie a mikrobiologie |
10:45 |
11:00 |
|
Ing. Zdenka Foltýnová / Ing. Radmila Matějíčková / |
Daniel Mrázek |
|||||
|
sp. - Anglický jazyk |
8:15 |
8:40 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Český jazyk a literatura |
9:15 |
9:40 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Technologie mléka |
10:11 |
10:30 |
|
Ing. Radmila Matějíčková / Ing. Milan Zeman / |
|
pr. - Mikrobiologie mléka |
11:01 |
11:20 |
|
Ing. Radmila Matějíčková / Ing. Zdenka Foltýnová / |
Vendula Suchomelová |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
8:40 |
9:00 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Analytická chemie |
9:40 |
9:55 |
|
Ing. Vladimíra Zemanová / Ing. Iveta Havlíková / |
|
pr. - Biologie a mikrobiologie |
10:30 |
10:45 |
|
Ing. Zdenka Foltýnová / Ing. Radmila Matějíčková / |
Termín: středa 5. 6. 2019 odpoledne
Denní porada vyučujících: 15:25
Denní vyhlášení výsledků: 15:35
Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
Štěpánka Králová |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
12:40 |
13:00 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Analytická chemie |
13:40 |
13:55 |
|
Ing. Vladimíra Zemanová / Ing. Iveta Havlíková / |
|
pr. - Biologie a mikrobiologie |
14:25 |
14:40 |
|
Ing. Zdenka Foltýnová / Ing. Radmila Matějíčková / |
Adam Kociňák |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
13:00 |
13:20 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Technologie mléka |
13:55 |
14:10 |
|
Ing. Radmila Matějíčková / Ing. Milan Zeman / |
|
pr. - Mikrobiologie mléka |
14:40 |
14:55 |
|
Ing. Radmila Matějíčková / Ing. Zdenka Foltýnová / |
Michaela Kučerová |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
13:20 |
13:40 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Technologie mléka |
14:10 |
14:25 |
|
Ing. Radmila Matějíčková / Ing. Milan Zeman / |
|
pr. - Mikrobiologie mléka |
14:55 |
15:10 |
|
Ing. Radmila Matějíčková / Ing. Zdenka Foltýnová / |
Termín: čtvrtek 6. 6. 2019 dopoledne
Denní porada vyučujících: 11:45
Denní vyhlášení výsledků: 11:55
Studenti a jejich nasazené předměty + čas začátku přípravy a zkoušení |
|||||
Karolína Březinová |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
8:00 |
8:20 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
9:00 |
9:20 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Chemie potravin |
10:00 |
10:15 |
|
Ing. Iveta Havlíková / Ing. Vladimíra Zemanová / |
|
pr. - Biologie a mikrobiologie |
10:45 |
11:00 |
|
Ing. Zdenka Foltýnová / Ing. Radmila Matějíčková / |
Jan Chrástek |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
8:20 |
8:40 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
9:20 |
9:40 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Chemie potravin |
10:15 |
10:30 |
|
Ing. Iveta Havlíková / Ing. Vladimíra Zemanová / |
|
pr. - Analytická chemie |
11:00 |
11:15 |
|
Ing. Vladimíra Zemanová / Ing. Iveta Havlíková / |
Tadeáš Konečný |
|||||
|
sp. - Český jazyk a literatura |
8:40 |
9:00 |
|
PhDr. Věra Šafaříková / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
sp. - Anglický jazyk |
9:40 |
10:00 |
|
Mgr. Petra Chrastinová / Mgr. Soňa Pyšňaková / |
|
pr. - Technologie mléka |
10:30 |
10:45 |
|
Ing. Radmila Matějíčková / Ing. Milan Zeman / |
|
pr. - Stroje a zařízení |
11:15 |
11:30 |
|
Ing. Josef Mrázek / Ing. Radmila Matějíčková / |
Zpracováno v systému Bakaláři