Zrušení plánované konzultace VOŠ_kombinovaná forma studia

Vedení školyAktuality

Ředitelství VOŠP a SPŠM Kroměříž informuje, že na základě aktuálního usnesení vlády ČR a  stavu epidemie koronaviru jsme nuceni zrušit plánovanou konzultaci pro studenty v kombinované formě studia VOŠ.

Usnesení vlády ČR ze dne 12.10. naleznete zde.

Ročníkoví učitelé Vás budou neprodleně kontaktovat, e-mailem či telefonicky a jsou připraveni s Vámi řešit všechny studijní problémy, které event. mohou v této nelehké době nastat.  Aktuálně Vám také prostřednictvím Vašich ročníkových učitelů zasíláme studijní materiály potřebné pro samostudium. Společně s Vámi věříme v brzké zlepšení situace a těšíme se na osobní setkání s Vámi.

Přejeme klidné podzimní dny a především pevné zdraví.

Mgr. Ing. Michal Pospíšil, ředitel VOŠP a SPŠM Kroměříž