Výsledky přijímacího řízení – 1.kolo

Vedení školyAktuality

Výsledky ke stáhnutí naleznete >>> zde <<<

Oznámení o výsledku přijímacího řízení jsme dnes současně odeslali také  poštou. Všichni přijatí uchazeči musí doručit zápisový lístek do školy nejpozději do 16. května 2023. Lhůta je dodržena i pokud je zápisový lístek  odeslán v poslední den lhůty. Uchazeč podáním zápisového lístku potvrzuje, že se chce stát žákem naší školy.

Zápisový lístek můžete odevzdat osobně ve škole v pracovní dny mezi 7:30 -15:30, nebo jej zašlete poštou nejpozději do 16. května 2023. V případě doručení poštou je rozhodující datum odeslání. Doporučujeme využít poštovní službu D+1, pro Vaši jistotu, že Česká Pošta doručí zápisový lístek v požadovaném termínu.

V případě jakýchkoliv nejasností ( ztráta či neznalost evidenčního čísla uchazeče) volejte či pište přímo řediteli školy:

 

Ing. Mgr. Michal Pospíšil
ředitel školy
pospisil@vospaspsm.cz
+420 724 205 316

 

V případě, že budete chtít zaslat výpis výsledků JPZ pište také na e-mail ředitele školy. Blahopřejeme všem přijatým uchazečům, děkujeme za Váš zájem o naši školu a těšíme se na setkání s Vámi !