Ukončení akce „Sýrové svačinky pro Kroměříž“

Tento týden jsme zakončili naši akci  „Sýrové svačinka pro Kroměříž , během které jsme rozdávali čerstvé a tavené sýry lidem v první linii . Speciality přímo ze školy putovaly k městské i státní policii, lékařům a sestřičkám z kroměřížské nemocnice, zdravotnické záchranné službě, hasičům, do nemocnice Malý Val, na radnici i do nadace Adra. Doufáme, že jsme alespoň trochu přispěli ke zlepšení dnů všech, kteří se o nás ostatní v tomto těžkém období starají! Sýry vyráběli členové pedagogického sboru na školním poloprovozu. Zpracovali jsme celkem 510 litrů čerstvého mléka z kroměřížské mlékárny a vyrobili jsme z něj 100 kilogramů sýra, který jsme rozporcovali na 830 kusů svačinek. Ještě jednou DĚKUJEME !