TOP 10 nejlepších středních škol Zlínského kraje oceněných zaměstnavateli

Michal PospíšilAktuality

Ve čtvrtek 8.2 proběhlo v Otrokovicích setkání nejlepších 10 středních škol Zlínského kraje v hodnocení ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI za rok 2018 s významnými zaměstnavateli regionu. Akce proběhla v sídle výrobce pneumatik Mitas Trelleborg Wheel Systems Czech Republic a.s. Na setkání bylo předáno ocenění ŠKOLA DOPORUČENÁ ZAMĚSTNAVATELI prvním třem nejlépe hodnoceným středním školám ve Zlínském kraji, dále bylo diskutováno, jak mohou školy a firmy společně posilovat svou značku, jak si mohou vzájemně pomáhat a také školy mohly prezentovat svoji vzdělávací nabídku. VOŠP a SPŠM Kroměříž se umístila na krásném 9. místě z asi 50 středních škol Zlínského kraje. Z umístění v TOP 10 jsme nadšení a těšíme se na příští ročník soutěže.

EPSON MFP image