INFORMACE PRO 5. KONZULTACI ZIMNÍHO OBDOBÍ VE DNECH 17. – 18. 12. 2020

Vedení školyAktuality

Výuka v kombinovaném studiu  pro 5. konzultaci v zimním období bude zahájena ve čtvrtek 17. 12. 2020. Vzhledem ke stávající epidemiologické situaci bude tato konzultace zaměřena na praktickou výuku. Konkrétní harmonogram  naleznete zde.

Rozmístění učeben pro výuku:

1. ročník_poloprovoz

2. ročník_laboratoř Che, Bim, poloprovoz

3. ročník_laboratoř Che, Bim, Fch, poloprovoz

4. ročník_laboratoř Che, Bim, poloprovoz

Termíny výuky ve školním roce 2020/2021 naleznete zde.

Seznam pedagogických pracovníků školy pro případný kontakt k řešení studijních záležitostí  naleznete zde.

Ubytování je možné si zajistit  na Domově mládeže  SŠHS Kroměříž, kontakt naleznete zde. Cena ubytování je  po předložení průkazu o studiu 280,- Kč/ v případě ubytování na 1 noc, 250,- Kč 2 noci a více, po domluvě si můžete zajistit i stravování (den předem). V případě problémů se zajištěním ubytování pište, prosím, co nejdříve  na e-mail: pospisil@vospaspsm.cz.

Další možnosti ubytování v Kroměříži najdete  zde.

Zajímavá místa v Kroměříži, která doporučujeme k návštěvě naleznete zde.

Těšíme se na setkání s Vámi !