Dny otevřených dveří 7. – 8. ledna 2022

Zveme Vás na další DNY OTEVŘENÝCH DVEŘÍ. Za dodržení všech bezpečnostních opatření v rámci pandemie COVID-19 ( ochrana dýchacích cest, dezinfekce na vstupu do školy, rozestupy 2m) se s Vámi chceme potkat osobně, přímo ve škole. Věříme, že prezenční setkání je velmi důležité a jen tak je možné poznat  pozitivní atmosféru naší školy.

NA CO SE MŮŽEŠ TĚŠIT?

📌 Mrkneš se do naší minitovárny, kde ochutnáš sýr vyrobený našimi žáky a kousek si jistě odneseš s sebou domů.
📌 Víš, jak voní takový koriandr, nebo tymián? Schválně, kolik vůní tvůj nos pozná.
📌 Že je citron kyselý asi tušíš. Vyzkoušej, jestli pomocí pár triků dokážeš změnit nejen jeho chuť, ale i pH.
📌 Barvy určitě rozeznáš. Ale co kdybychom před tebe postavili 10 zkumavek s různými odstíny červené?
📌 Zkus rozeznat i ty nejjemnější rozdíly – potravinář to potřebuje.
📌 Nahlédni na svět mikroskopem a sleduj, jak velké věci vypadají v detailu. 📌 Prozkoumej červené krvinky, ušlechtilou plíseň hermelínu, nebo droždí, které maminka používá pro ty nejlepší buchty.
NÁŠ DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ JE ZÁŽITEK.
Přijď se přesvědčit na vlastní oči:
⏰ v pátek 7. 1. od 12:00 do 16:00
⏰ v sobotu 8. 1. od 8:00 do 12:00